B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

WC uzavřené Cathy Filter, modrá - Poškrábané + chybí klips - SLEVA 30 %

Skladem 1
384 Kč 269 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 30 %

Pelíšek Extra soft Bed S 61 cm šedá

Skladem > 30
669 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Canvit SNACKS Cat Urinary 100 g

Skladem 2
55 Kč
550 Kč/kg
Doprava zdarma

Tráva pro kočky Nobby 100 g

není skladem
32 Kč
320 Kč/kg
Doprava zdarma

Pelíšek Extra soft Bed S 61 cm modrá

Skladem > 30
669 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Pelíšek Extra soft M 57 cm modrá

Skladem > 30
614 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

ZVERLIT zelený hrubá podestýlka 10 kg - Poškozený obal - SLEVA 10 %

Skladem 1
186 Kč 167 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 10 %

Proct-Cat Adult Chicken 19,9 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
1 145 Kč 973 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

WC uzavřené Vicky - Ulomený roh - SLEVA 40 %

Skladem 1
332 Kč 199 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 40 %

Proct-Cat Adult Fish 17,8-18,6 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 3
1 145 Kč 973 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

MIKEŠ Standard hrudkující 5 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 2
72 Kč 61 Kč
12 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Vzorek Amanova Cat Adult Salmon & Quinoa LG 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Amanova Cat Sterilised Salmon & Quinoa LG 70 g

není skladem
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Amanova Cat Sterilised Chicken & Quinoa LG 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Amanova Cat Kitten Chicken & Quinoa LG 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

MIKEŠ Premium bílé hrudkující 7,8 kg - Poškozený obal

Skladem 1
169 Kč 144 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

MAX COSMETIC CLEANING LEGS - sprej na tlapky 200 ml

Skladem 26
127 Kč
635 Kč/l
Doprava zdarma

Hračka Ufo modrá

Skladem 8
311 Kč
Doprava zdarma
Doprodej
/seznamapi/postdata