B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Miska k zavěšení se svorkou 0,15 l

Skladem > 30
31 Kč
Doprava zdarma

PROPESKO Cat jehněčí a kuřecí, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Cat kousky hovězí, konzerva 415 g

Skladem > 30
21 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma

Zásobník na vodu

Skladem 11
70 Kč
Doprava zdarma

GILL´S zákazový / odpuzovací sprej 300 ml

Skladem > 30
148 Kč
493 Kč/l
Doprava zdarma

Myš chrastící 5 cm

Skladem > 30
17 Kč
Doprava zdarma

Zubní sada pasta + kartáčky (Gill´s dental care kit)

není skladem
109 Kč
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Sterilised Chicken 20 kg

Skladem > 30
2 474 Kč
124 Kč/kg
Doprava zdarma

Kartáč oboustranný kuličky

Skladem > 30
83 Kč
Doprava zdarma

Přepravka Panzer plast 50 x 33 x 31 cm

Skladem 24
282 Kč
Doprava zdarma

GILL´S šampon Proti škrábání 200 ml

Skladem > 30
74 Kč
370 Kč/l
Doprava zdarma

Supervit savci 3 kg

není skladem
988 Kč
329 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Miska nerez stabilní znak kosti světle modrá 0,2 l

Skladem > 30
67 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Bozita Cat kousky v omáčce s hovězím, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Twisted Chicken Sandwich JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
96 Kč
384 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Bozita Cat Large 10 kg

Skladem 5
1 764 Kč
176 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat kousky v želé s makrelou, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat kousky v omáčce se sobím masem, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata