B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Vzorek Harper and Bone Cat Adult příchutě farmy 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Cat Sterilised divy oceánu 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Cat Salmon 2 kg

Skladem 9
171 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma

Škrábadlo pro kočky interaktivní s catnipem

Skladem 3
393 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

ZVERLIT růžový podestýlka super jemná 9,6 kg - Poškozený obal - SLEVA 10 %

Skladem 1
167 Kč 150 Kč
16 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 10 %

Pelíšek Extra soft S 45 cm modrá

Skladem > 30
433 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Pelíšek Extra soft Bed XS 47 cm šedá

Skladem > 30
496 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Miska plast s gumou Georgeplast

Skladem 13
75 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Pelíšek Koruna plyš JUKO S

není skladem
378 Kč
Doprava zdarma

Eminent Cat Chicken 2 kg

Skladem 12
171 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma

Max Cosmetic Eye Cleaner čistič očí 200 ml

Skladem 19
132 Kč
660 Kč/l
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed modrá kostka 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem > 30
323 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Vetbed protiskluz / Drybed modrá s mřížkou 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem 8
323 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Vetbed protiskluz / Drybed modrá pruhy 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem 28
323 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Vetbed protiskluz / Drybed šedá s mřížkou 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem > 30
323 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Nůžky na drápy Barbershop

Skladem 3
303 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Vzorek Amanova Cat Sterilized White Fish & Pumpkin GF 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

FALCO Ryba s bramborovým salátem Vánoční edice, konzerva 400 g

Skladem 6
75 Kč
188 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata