B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Supervit savci 100 g

Skladem 19
43 Kč
430 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Cat Kitten 2 kg

Skladem 7
177 Kč
89 Kč/kg
Doprava zdarma

Pelíšek Extra soft S 45 cm šedá

Skladem > 30
433 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Grand deluxe Cat Junior 100 % rybí, konzerva 180 g

Skladem 6
48 Kč
267 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Grand deluxe Cat 100 % rybí, konzerva 400 g

Skladem 1
74 Kč
185 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Miska nerez stabilní s úchytem 0,5 l

Skladem > 30
72 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Vzorek OPTIMAnova Cat Adult Salmon 70 g

není skladem
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek OPTIMAnova Cat Kitten 70 g

není skladem
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Lamb & Quinoa LG 4 kg

Skladem 12
905 Kč
226 Kč/kg
Doprava zdarma

Arpalit elektronický repelent pes, kočka

Skladem 24
686 Kč
686 Kč/ks
Doprava zdarma

Miska keramická 0,5 l - Uštípnutá - SLEVA 15 %

Skladem 3
80 Kč 68 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Vzorek Harper and Bone Cat Sterilised divoké hory 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Cat Sterilised čerstvé z trhu 70 g

Skladem 10
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

vzorek Harper and Bone Cat Kitten příchutě farmy 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Cat Sterilised příchutě farmy 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Cat Adult divy oceánu 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Cat Senior Sterilised příchutě farmy 70 g

Skladem 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vetbed Gold grafitová, role 10 x 1,5 m, vlas 35 mm

Skladem 1
11 296 Kč
Doprava zdarma
Doprodej
/seznamapi/postdata