B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Bozita Cat kousky v omáčce s králičím, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat kousky v omáčce s krevetami, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Set hraček pro kočky 3 ks (míčky a klubko vlny)

Skladem 16
42 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Pelíšek odolný My Home Koruna hnědá S

Skladem > 30
401 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Pelíšek Extra soft S 45 cm růžová

Skladem 9
433 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Vetbed protiskluz / Drybed hnědá motivy, role 10 x 1,5 m, vlas 30 mm

Skladem 2
9 413 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Canvit SNACKS Cat Skin & Coat 100 g

Skladem 15
54 Kč
540 Kč/kg
Doprava zdarma

Pelíšek odolný My Home Koruna béžová S

Skladem 14
401 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Pelíšek odolný My Home Kruh hnědá S

Skladem 3
377 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Chat & Chat stelivo hrudkující 5 kg

Skladem 9
91 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Diamant Cat Micio Hovězí a kuře 15 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
879 Kč 747 Kč
50 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Chat & Chat stelivo hrudkující 5 kg - Poškozený obal - SLEVA

Skladem 1
91 Kč 77 Kč
15 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Pelíšek Extra soft Bed XS 47 cm modrá

Skladem > 30
496 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Meatos Cat Salmon & Fruit 100 g

Skladem > 30
17 Kč
170 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Meatos Cat Duck & Vegetable 100 g

Skladem > 30
17 Kč
170 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Meatos Cat Chicken & Superfood 100 g

Skladem > 30
17 Kč
170 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

DORTY Cat Drůbeží, konzerva 415 g

Skladem > 30
18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

WC rohové s lopatkou, modrá

Skladem 17
174 Kč
Doprava zdarma
Doprodej
/seznamapi/postdata