B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Nůžky efilační prostřihávací jednostranné 16 cm

Skladem 3
115 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek Amélie 40 cm antracit

Skladem 3
391 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní 0,5 l

Skladem > 30
44 Kč
Doprava zdarma

Oční kapky 50 ml (GILL´S Opto Clean)

Skladem > 30
94 Kč
1 880 Kč/l
Doprava zdarma

MIKEŠ Premium bílé hrudkující 10 kg

Skladem > 30
169 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma

Canvit SNACKS Cat Hairball Control 100 g

Skladem 30
54 Kč
540 Kč/kg
Doprava zdarma

WC s okrajem malé Shuttle

není skladem
119 Kč
Doprava zdarma

Eminent Cat Kitten 10 kg

Skladem 3
775 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Miska plast soft touch velká

Skladem 2
139 Kč
Doprava zdarma

ZVERLIT červený podestýlka hrubá s vůní 10 kg

Skladem > 30
201 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

Twisted Chicken Sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
33 Kč
471 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT fialový podestýlka super jemná s vůní 6 kg

Skladem > 30
126 Kč
21 Kč/kg
Doprava zdarma

Relaxační křeslo růžové

Skladem 6
678 Kč
Doprava zdarma

Obličej s ušima Hračka kočka, mix barev

Skladem 29
15 Kč
Doprava zdarma

PROPESKO Cat kuřecí a játra, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Cat kousky rybí, konzerva 415 g

Skladem > 30
21 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma

Lopatka Diggy Big 500 ml

Skladem > 30
32 Kč
Doprava zdarma

Přepravka Rhino Lux plast 51 x 34,5 x 33 cm

Skladem > 30
361 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata