B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Vitar Veterinae Konopný olej 200 ml

Skladem 4
275 Kč 220 Kč
1 100 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Konopný olej 500 ml

Skladem 9
495 Kč 396 Kč
792 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Lněný olej 1000 ml

Skladem 12
550 Kč 440 Kč
440 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Ostropestřec olej 1000 ml

Skladem 5
440 Kč 352 Kč
352 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Konopný olej 1000 ml

Skladem 12
770 Kč 616 Kč
616 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Lososový olej 500 ml

Skladem 27
330 Kč 264 Kč
528 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Lososový olej 200 ml

Skladem > 30
220 Kč 176 Kč
880 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Lososový olej 1000 ml

Skladem > 30
550 Kč 440 Kč
440 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Diamant Cat Micio Losos 15 kg

Skladem > 30
879 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce

SHELMA polštářky s hovězím a borůvkami GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

SHELMA polštářky s kuřecím a kurkumou GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

Shelma Sticks s drůbežím a kurkumou GF 15 g

Skladem > 30
24 Kč 14 Kč
933 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 42 %

PreVital Snack Crispy masový mix 60 g

Skladem > 30
22 Kč 16 Kč
267 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 27 %

PreVital Snack Crispy rybí mix 60 g

Skladem > 30
22 Kč 16 Kč
267 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 27 %

Shelma Sticks se pstruhem a borůvkami GF 15 g

Skladem > 30
24 Kč 14 Kč
933 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 42 %

Shelma Sticks s hovězím a zázvorem GF 15 g

Skladem > 30
24 Kč 14 Kč
933 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 42 %

PreVital Snack Sterile polštářky kuřecí s rajčaty 60 g

Skladem > 30
22 Kč 16 Kč
267 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 27 %

SHELMA Cat Kitten losos a krůta, kapsa 85 g (4 pack)

Skladem > 30
50 Kč 43 Kč
126 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %
/seznamapi/postdata