B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Škrábadlo Eli 64 cm

Skladem > 30
386 Kč
Doprava zdarma

Mini Chicken, Liver & Fish Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
38 Kč
543 Kč/kg
Doprava zdarma

Lososový olej s pumpičkou JUKO (1000 ml)

Skladem 24
279 Kč
279 Kč/l
Doprava zdarma

Postroj pro kočku do auta Trixie 20-50 cm

Skladem 1
144 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek Jeskyně kočičí

Skladem > 30
215 Kč
Doprava zdarma

Aptus Attapectin proti průjmu 30 tbl

Skladem 3
491 Kč
491 Kč/ks
Doprava zdarma

RENO Cat drůbeží, rybí a játra, kapsa 100 g (12 pack)

Skladem > 30
106 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Myš a míček s peřím zeleno-fialová mat

Skladem 15
42 Kč
Doprava zdarma

DELIKAN Cat with Cheese 10 kg

Skladem 19
665 Kč
67 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska nerez těžká silikonová základna 0,35 l

Skladem > 30
48 Kč
Doprava zdarma

Lososový olej s pumpičkou JUKO (500 ml)

Skladem 1
170 Kč
340 Kč/l
Doprava zdarma

Herba Max Vapo Gun repelentní sprej 500 ml

Skladem > 30
316 Kč
632 Kč/l
Doprava zdarma

Canvit MULTI kočka 100 g

není skladem
169 Kč
1 690 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Chicken, Liver & Fish Cubes JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
36 Kč
514 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska k zavěšení se svorkou 0,6 l

Skladem > 30
49 Kč
Doprava zdarma

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 500 ml

Skladem 13
304 Kč
608 Kč/l
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Sterilised Chicken 2 kg

Skladem 20
406 Kč
203 Kč/kg
Doprava zdarma

Plaisir Cat Multipack, kapsičky 100 g (12 ks)

Skladem 25
165 Kč
138 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata