B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Relaxační křeslo šedé

Skladem 9
678 Kč
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Mature Sterilised 6 kg

Skladem 28
841 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní fialová 0,25 l

Skladem > 30
39 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní znak kosti světle modrá 0,55 l

Skladem > 30
89 Kč
Doprava zdarma

Relaxační křeslo černé

není skladem
678 Kč
Doprava zdarma

Dax Cat granule hovězí se zeleninou 1 kg

Skladem > 30
55 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma

SMARTY Cat Králík chunks, konzerva 410 g

Skladem > 30
24 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

Vodorozpustný C Compositum 500 g

není skladem
245 Kč
490 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Natahovací myš 8 cm

Skladem 16
79 Kč
Doprava zdarma

Přepravka Trasportino plast 50 x 33 x 32 cm

Skladem > 30
263 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek Amélie 50 cm antracit

Skladem 6
451 Kč
Doprava zdarma

Max Biocide Collar Cat repelentní obojek, kočka 42 cm !CZ!

Skladem > 30
71 Kč
71 Kč/ks
Doprava zdarma

GILL´S ústní voda sprej 100 ml

Skladem 26
75 Kč
750 Kč/l
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Exquisite 20 kg

Skladem > 30
2 474 Kč
124 Kč/kg
Doprava zdarma

Mini Chicken Sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní broušená 0,55 l

Skladem > 30
62 Kč
Doprava zdarma

Mini Duck Stick Glukosamin & Chondro JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
27 Kč
386 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken & Fish JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
33 Kč
471 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata