B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Pelíšek Amélie de Luxe 60 cm šedý s tlapkami

není skladem
584 Kč
Doprava zdarma

Smarty Tofu Cat Litter Green Tea podestýlka 6 l

Skladem > 30
126 Kč
21 Kč/l
Doprava zdarma

WC s okrajem a lopatkou

Skladem > 30
133 Kč
Doprava zdarma

Set balónků pro kočky s rolničkou 3 cm (7 ks)

Skladem > 30
38 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Max Biocide Shampoo repelentní šampón 200 ml !CZ!

Skladem > 30
138 Kč
690 Kč/l
Doprava zdarma

Hračka kočka Labyrint Ufo Georgeplast

Skladem > 30
108 Kč
Doprava zdarma

Plaisir Cat hovězí & krocaní, kapsička 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Cat kousky játra, konzerva 415 g

Skladem > 30
21 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Kitten 2 kg

Skladem > 30
431 Kč
216 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT oranžový podestýlka jemná s vůní 6 kg

Skladem > 30
164 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma

Hračka kočka mix s šantou (7 ks)

Skladem > 30
81 Kč
81 Kč/ks
Doprava zdarma

GILL´S šampon Baby dog & cat 200 ml

Skladem > 30
74 Kč
370 Kč/l
Doprava zdarma

Kolečka Gulliver sada na typ 1-2-3

Skladem 16
85 Kč
Doprava zdarma

Knoted Chicken Sandwich JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
111 Kč
Doprava zdarma

Hračka kočka - rybářský prut s balónky

Skladem > 30
48 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek Amélie de Luxe 50 cm šedý s tlapkami

Skladem 7
516 Kč
Doprava zdarma

Benko stelivo hrudkující 5 kg

Skladem > 30
64 Kč
13 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken with Carrot and Celery JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
31 Kč
443 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata