B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Triple Crown Cat Professional Housy 20 kg

Skladem 15
1 516 Kč
76 Kč/kg
Doprava zdarma

Herba Max Vapo Gun repelentní sprej 500 ml

Skladem > 30
316 Kč
632 Kč/l
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Sterilised Chicken 2 kg

Skladem 20
406 Kč
203 Kč/kg
Doprava zdarma

Škrábadlo Klaudie 48 cm

Skladem > 30
249 Kč
Doprava zdarma

Rabbit Spiral Stick JUKO Snacks 12 cm (250 g)

Skladem > 30
110 Kč
440 Kč/kg
Doprava zdarma

Gulliver 1 kovová dvířka, šedá

Skladem > 30
389 Kč
Doprava zdarma

MAX CALM zklidňující obojek proti stresu pro kočky

Skladem > 30
93 Kč
93 Kč/ks
Doprava zdarma

MIKEŠ Parfum hrudkující s vůní 5 kg

Skladem > 30
80 Kč
16 Kč/kg
Doprava zdarma

Canvit PROBIO kočka 100 g

není skladem
361 Kč
3 610 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Dax Cat granule drůbeží se zeleninou 1 kg

Skladem > 30
55 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Cat Light & Sterile 10 kg

Skladem 5
732 Kč
73 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Myš se šantou a balónek

Skladem > 30
59 Kč
Doprava zdarma

Max Biocide Spot-on Cat repelentní kapsle, kočka 5 x 1 ml !CZ!

Skladem > 30
128 Kč
128 Kč/ks
Doprava zdarma

Miska rohová plast malá

Skladem 12
37 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní 0,25 l

Skladem > 30
29 Kč
Doprava zdarma

Benko stelivo hrudkující 10 kg

Skladem > 30
125 Kč
13 Kč/kg
Doprava zdarma

Herba Max Spot-on Dog & Cat repelentní kapky 5 x1 ml

Skladem > 30
128 Kč
128 Kč/ks
Doprava zdarma

Pelíšek plast 1 grafitová 56,5 x 42 x 24,2 cm

Skladem 18
205 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata