B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Duck & Sweet Potato Stick JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
96 Kč
384 Kč/kg
Doprava zdarma

GILL´S Vlhčené ubrousky White Musk (40 ks)

Skladem > 30
74 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Miska plast ovalná 0,25 l

Skladem 22
35 Kč
Doprava zdarma

Max Biocide Vapo Gun repelentní sprej 500 ml !CZ!

Skladem > 30
316 Kč
632 Kč/l
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Adult Chicken & Rice 2 kg

Skladem 7
418 Kč
209 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Cat kuřecí, kapsička 100 g

Skladem > 30
10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma

Lamb Pressed Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
29 Kč
414 Kč/kg
Doprava zdarma

Plaisir Cat tuňák, vanička 100 g

Skladem > 30
15 Kč
150 Kč/kg
Doprava zdarma

Plaisir Cat losos & treska, kapsička 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Hovězí kostky JUKO Snacks 150 g

Skladem > 30
100 Kč
667 Kč/kg
Doprava zdarma

Ušní kapky 50 ml (Gill´s Oto Clean)

Skladem 10
99 Kč
1 980 Kč/l
Doprava zdarma

Canvit NUTRIMIN kočka 150 g

není skladem
176 Kč
1 173 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Pelíšek Koruna plyš JUKO M

Skladem 15
482 Kč
Doprava zdarma

Miska keramická dvojmiska 2 x 0,5 l

Skladem > 30
166 Kč
Doprava zdarma

ZVERLIT červený podestýlka hrubá s vůní 6 kg

Skladem > 30
133 Kč
22 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Cat Adult Chicken 20 kg

Skladem > 30
1 145 Kč
57 Kč/kg
Doprava zdarma

DELIKAN Cat with Cheese 10 kg

Skladem 19
665 Kč
67 Kč/kg
Doprava zdarma

Lososový olej s pumpičkou JUKO (500 ml)

Skladem 1
170 Kč
340 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata