B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

GILL´S šampon Heřmánek 200 ml

Skladem > 30
74 Kč
370 Kč/l
Doprava zdarma

SMARTY exclusive silikátové stelivo jablko 10 l

Skladem > 30
223 Kč
22 Kč/l
Doprava zdarma

Chicken Thin Strips JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
37 Kč
529 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska nerez těžká silikonový pásek 0,9 l

Skladem 10
79 Kč
Doprava zdarma

Labyrint pro kočky Tricky

Skladem 23
153 Kč
Doprava zdarma

Sada WC s doplňky, šedomodrá

Skladem > 30
149 Kč
Doprava zdarma

Univerzální sáčky do WC (10 ks)

Skladem 16
118 Kč
12 Kč/ks
Doprava zdarma

Gulliver 1 Deluxe s miskou - kovová dvířka, šedá

Skladem 13
498 Kč
Doprava zdarma

Duck Big Sushi JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
95 Kč
380 Kč/kg
Doprava zdarma

BBQ Duck Stick JUKO Snacks 250 g

není skladem
87 Kč
348 Kč/kg
Doprava zdarma

Lamb Soft Mini Bone JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
133 Kč
532 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT zelený hrubá podestýlka 10 kg

Skladem > 30
186 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma

Tunel strom pro kočku 25 x 90 cm

Skladem 24
353 Kč
Doprava zdarma

Myška hnědá/zlatá chrastící 5 cm

Skladem > 30
13 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez těžká silikonová základna 0,6 l

Skladem 12
64 Kč
Doprava zdarma

Fontána Trevi 2 l

Skladem 7
741 Kč
Doprava zdarma

Duck & Sweet Potato Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
32 Kč
457 Kč/kg
Doprava zdarma

Tulipytlík 35 x 50 cm hnědá

Skladem 3
384 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata