B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Duck Strips JUKO Snacks 250 g

není skladem
118 Kč
472 Kč/kg
Doprava zdarma

Pumpa pro fontánu Trevi náhradní

Skladem 11
447 Kč
Doprava zdarma

Beef Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
27 Kč
386 Kč/kg
Doprava zdarma

GILL´S kondicionér 200 ml

Skladem 15
100 Kč
500 Kč/l
Doprava zdarma

Herba Max Powder repelentní pudr 100 g

Skladem > 30
138 Kč
1 380 Kč/kg
Doprava zdarma

Canvit BARF Evening Primrose Oil (pupalkový olej) 100 ml

není skladem
526 Kč
5 260 Kč/l
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Předložka před WC

Skladem > 30
85 Kč
Doprava zdarma

SMARTY Cat Drůbeží chunks, konzerva 810 g

Skladem > 30
41 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma

Cestovní miska silikonová skládací ovál 0,5 l

Skladem > 30
65 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní vínová 0,5 l

Skladem > 30
57 Kč
Doprava zdarma

Myš plyšová neplněná 11 cm

Skladem > 30
28 Kč
Doprava zdarma

Vodítko šnůra různé dekory 0,4 x 140 cm

Skladem 16
76 Kč
Doprava zdarma

Míček modrostříbrný 4 cm

Skladem > 30
19 Kč
Doprava zdarma

Dax Cat granule drůbeží se zeleninou 10 kg

Skladem 10
460 Kč
46 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT růžový podestýlka super jemná 6 kg

Skladem > 30
104 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma

Tuna in Fish Shape JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
22 Kč
314 Kč/kg
Doprava zdarma

SMARTY Cat Rybí chunks, konzeva 810 g

Skladem > 30
41 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska k zavěšení s háky 0,6 l

Skladem > 30
45 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata