B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Vodítko šnůra různé dekory 0,6 x 140 cm

Skladem 13
76 Kč
Doprava zdarma

MIKEŠ Standard hrudkující 10 kg

Skladem > 30
139 Kč
14 Kč/kg
Doprava zdarma

Lososový olej s odměrkou JUKO (500 ml)

Skladem > 30
146 Kč
292 Kč/l
Doprava zdarma

ZVERLIT zelený hrubá podestýlka 6 kg

Skladem > 30
120 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

Lopatka Flash 26 x 10 x 7 cm

Skladem 24
73 Kč
Doprava zdarma

Lopatka 26,5 x 10,2 cm

Skladem > 30
16 Kč
Doprava zdarma

ZVERLIT UNI zelený univerzální podestýlka 6 kg

Skladem > 30
120 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

WC rohové velké Shuttle Corner

Skladem 27
221 Kč
Doprava zdarma

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 200 ml

Skladem > 30
132 Kč
660 Kč/l
Doprava zdarma

Miska lavorek nerez 0,4 l

Skladem > 30
21 Kč
Doprava zdarma

Mouční červi JUKO, dóza 500 ml ( 80 g )

Skladem > 30
80 Kč
160 Kč/l
Doprava zdarma

Canvit MULTI pes ochucený 100 g

není skladem
184 Kč
1 840 Kč/kg
Doprava zdarma

Průchozí dvířka Small hnědá

není skladem
474 Kč
Doprava zdarma

Lopatka WC 27 x 9,3 cm

Skladem > 30
15 Kč
Doprava zdarma

Tulipytlík 35 x 50 cm lososová

Skladem 4
384 Kč
Doprava zdarma

Max Biocide Powder repelentní pudr, pes a kočka 100 g !CZ!

Skladem > 30
138 Kč
1 380 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska plast rohová trojhranná 0,5 l

Skladem 9
56 Kč
Doprava zdarma

Beef Sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata