B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Duck Pressed Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
25 Kč
357 Kč/kg
Doprava zdarma

Gulliver 1 plastová dvířka, šedá

Skladem > 30
305 Kč
Doprava zdarma

Chicken sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
30 Kč
429 Kč/kg
Doprava zdarma

Arpalit Neo šampon se složkou pro snížení parazitární zátěže a bambusovým extraktem 250 ml

Skladem > 30
193 Kč
772 Kč/l
Doprava zdarma

Salmon Strips JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
103 Kč
412 Kč/kg
Doprava zdarma

GILL´S Vlhčené ubrousky Neutral (40 ks)

Skladem 27
74 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Duck & Codfish Chips JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

MAX COSMETIC EAR CLEANER - čistič uší 200 ml

Skladem > 30
132 Kč
660 Kč/l
Doprava zdarma

Miska keramická 0,5 l

Skladem > 30
80 Kč
Doprava zdarma

Herba Max Shampoo repelentní šampon 200 ml

Skladem > 30
138 Kč
690 Kč/l
Doprava zdarma

Labyrint pro kočky Vertigo

Skladem 11
114 Kč
Doprava zdarma

Miska plast dvojitá 2 x 300 ml

Skladem 5
89 Kč
Doprava zdarma

Max Biocide Lotion spray repelentní sprej 200 ml !CZ!

Skladem > 30
138 Kč
690 Kč/l
Doprava zdarma

Salmon Mini Sushi JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
32 Kč
457 Kč/kg
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed šedá packy, role 10 x 1,5 m, vlas 30 mm

není skladem
9 413 Kč
Doprava zdarma

Miska plast 0,25 l

Skladem 22
32 Kč
Doprava zdarma

Gulliver 1 Travel chic, béžová

Skladem 6
364 Kč
Doprava zdarma

Mávátko pštros s rolničkou 66 cm

Skladem > 30
74 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata