B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Miska nerez stabilní broušená 0,2 l

Skladem > 30
43 Kč
Doprava zdarma

Foresto pro kočky a psy do 8 kg 1,25 + 0,563 g

Skladem 2
891 Kč
891 Kč/ks
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed šedá hvězdy a packy , role 10 x 1,5 m, vlas 30 mm

Skladem 1
9 413 Kč
Doprava zdarma

Škrábadlo Bill scratch 43 x 26 x 5 cm

Skladem > 30
121 Kč
Doprava zdarma

Plaisir Cat Kitten kuřecí, vanička 100 g

Skladem 26
15 Kč
150 Kč/kg
Doprava zdarma

Dvojmiska nerez se stojánkem 2 x 0,4 l

Skladem > 30
80 Kč
Doprava zdarma

Myš a míček s peřím zlato-stříbrná pruhy třpyt

není skladem
42 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek plast 1 světle hnědá 56,5 x 42 x 24,2 cm

Skladem 23
205 Kč
Doprava zdarma

Soft tyčinka MIX JUKO Snacks 300 g

není skladem
107 Kč
357 Kč/kg
Doprava zdarma

Salmon in Heart Shape JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
22 Kč
314 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Mature Sterilised 2 kg

Skladem 9
427 Kč
214 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Limara 14 l ( 8kg )

Skladem > 30
217 Kč
16 Kč/l
Doprava zdarma

WC rohové malé Shuttle Corner

není skladem
134 Kč
Doprava zdarma

Škrábadlo na nohu stolu / židle

Skladem > 30
175 Kč
Doprava zdarma

ZVERLIT modrý jemná podestýlka 6 kg

Skladem > 30
148 Kč
25 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Limara 7 l ( 4 kg )

Skladem > 30
113 Kč
16 Kč/l
Doprava zdarma

Canvit BARF Spirulina (pro posílení imunity) 180 g

není skladem
394 Kč
2 189 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Chicken & Fish JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
101 Kč
404 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata