B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Aptus Attapectin proti průjmu 30 tbl

Skladem 3
491 Kč
491 Kč/ks
Doprava zdarma

Pelíšek Amélie 40 cm antracit

Skladem 3
391 Kč
Doprava zdarma

Myš a míček s peřím zeleno-fialová mat

Skladem 15
42 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez těžká silikonová základna 0,35 l

Skladem > 30
48 Kč
Doprava zdarma

Mávátko pštros velké 65 cm

Skladem 29
73 Kč
Doprava zdarma

Chicken soft Ring JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
108 Kč
432 Kč/kg
Doprava zdarma

Canvit MULTI kočka 100 g

není skladem
169 Kč
1 690 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Had natahovací

Skladem > 30
59 Kč
Doprava zdarma

Serrano Snack Cat AntiHairball Salmon & Tuna 50 g

Skladem 13
35 Kč
700 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Cat Adult Chicken 4 kg

není skladem
264 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma

BBQ Duck Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
27 Kč
386 Kč/kg
Doprava zdarma

Dvojmiska nerez se stojánkem 2 x 0,25 l

Skladem > 30
67 Kč
Doprava zdarma

Rabbit Spiral Stick JUKO Snacks 2 cm (250 g)

Skladem > 30
113 Kč
452 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Cat kousky drůbeží, konzerva 415 g

Skladem > 30
21 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma

WC bez okraje 39 x 24 x 11 cm

Skladem > 30
57 Kč
Doprava zdarma

Ovál vyčesávací

Skladem > 30
28 Kč
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Adult Light 6 kg

Skladem 9
828 Kč
138 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní černá/měď 0,55 l

Skladem > 30
70 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata