B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Lopatka Drilly Small 250 ml

Skladem > 30
19 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek plast 2 grafitová 68,5 x 49 x 27,5 cm

Skladem 10
286 Kč
Doprava zdarma

Dvojmiska plast soft touch

Skladem > 30
124 Kč
Doprava zdarma

Arpalit Care šampon s extraktem z listů čajovníku 250 ml

Skladem > 30
193 Kč
772 Kč/l
Doprava zdarma

Miska plast dvojitá 2 x 150 ml

Skladem 8
50 Kč
Doprava zdarma

Pavouk 12 cm

Skladem > 30
26 Kč
Doprava zdarma

Hračka kočka mix (4 ks)

Skladem > 30
37 Kč
Doprava zdarma

Sada WC s doplňky, béžová

Skladem 16
149 Kč
Doprava zdarma

Přepravka hlodavec Midi Gulliver, modrá

Skladem > 30
304 Kč
Doprava zdarma

Duck soft Ring JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
118 Kč
472 Kč/kg
Doprava zdarma

Oční kapky 50 ml (GILL´S Opto Clean)

Skladem > 30
94 Kč
1 880 Kč/l
Doprava zdarma

Canvit SNACKS Cat Hairball Control 100 g

Skladem 30
54 Kč
540 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska plast soft touch velká

Skladem 2
139 Kč
Doprava zdarma

Mini Chicken, Liver & Fish Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
38 Kč
543 Kč/kg
Doprava zdarma

Twisted Chicken Sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
33 Kč
471 Kč/kg
Doprava zdarma

Lososový olej s pumpičkou JUKO (1000 ml)

Skladem 24
279 Kč
279 Kč/l
Doprava zdarma

Postroj pro kočku do auta Trixie 20-50 cm

Skladem 1
144 Kč
Doprava zdarma

Stahovací pelíšek Adriana 40 cm šedý

Skladem 5
583 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata