B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Dřevěná podestýlka Agrolit 9 l

Skladem > 30
127 Kč
14 Kč/l
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Agrolit 26 l

Skladem > 30
351 Kč
14 Kč/l
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Agrolit 14 l

Skladem > 30
190 Kč
14 Kč/l
Doprava zdarma

Pivovarské kvasnice Mikrop 0,5 kg

Skladem > 30
131 Kč
262 Kč/kg
Doprava zdarma

Pivovarské kvasnice Mikrop 2 kg

Skladem > 30
276 Kč
138 Kč/kg
Doprava zdarma

Canvit CHONDRO Kočka 100 g

není skladem
317 Kč
3 170 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Canvit BARF Line Linseed Oil (lněný olej) 500 ml

není skladem
600 Kč
1 200 Kč/l
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Serrano Snack Cat AntiHairball Chicken 50 g (12 ks) SLEVA 10 %

není skladem
416 Kč 374 Kč
623 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Stahovací pelíšek Adriana 40 cm oranžový

Skladem 3
583 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed grafitová srdce a packy, role 10 x 1,5 m, vlas 30 mm

Skladem 2
9 413 Kč
Doprava zdarma

Obojek popruh rozlišující 14 - 35 x 1 cm

Skladem > 30
38 Kč
Doprava zdarma

Rabbit Spiral Stick JUKO Snacks 2 cm (70 g)

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska k zavěšení se svorkou 0,6 l

Skladem > 30
49 Kč
Doprava zdarma

Plaisir Cat Multipack, kapsičky 100 g (12 ks)

Skladem 25
165 Kč
138 Kč/kg
Doprava zdarma

Myš lesklá 5 cm

Skladem > 30
21 Kč
Doprava zdarma

Míček s peřím (2 ks)

Skladem 17
42 Kč
21 Kč/ks
Doprava zdarma

Lopatka Diggy Big 500 ml

Skladem > 30
32 Kč
Doprava zdarma

Průchozí dvířka Small bílá

Skladem 7
474 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata