B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Vábnička myš duhová s dlouhým vlnitým ocasem

Skladem > 30
66 Kč
Doprava zdarma

Škrábací karton Wild Cat modrý

není skladem
194 Kč
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

MIKEŠ Catboy hrudkující 5 kg

Skladem > 30
80 Kč
16 Kč/kg
Doprava zdarma

Vitar veterinae Artivit sirup 200 ml + DentON ZDARMA

není skladem
648 Kč 392 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 40 %

SHELMA Cat Sterilised Salmon GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Kitten Freshmeat Turkey GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Adult Freshmeat Chicken GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Sterilised Beef GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska nerez pastelově zelená potisk 0,2 l

Skladem > 30
45 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez hnědá potisk 0,55 l

Skladem > 30
71 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez hnědá potisk 0,2 l

není skladem
51 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez pastelově zelená potisk 0,55 l

Skladem > 30
65 Kč
Doprava zdarma

Hračka kočka mix (10 ks)

Skladem 27
111 Kč
111 Kč/ks
Doprava zdarma

Přepravka látková Rocket oranžová

Skladem 2
654 Kč
Doprava zdarma

Kukaň pelíšek jednorožec

Skladem 4
830 Kč
Doprava zdarma

Přepravka látková Rocket černá

Skladem 8
680 Kč
Doprava zdarma

Přepravka látková Rocket zelená

Skladem 3
654 Kč
Doprava zdarma

Hračka kočka - modrý mix (10 ks)

Skladem 24
111 Kč
111 Kč/ks
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata