B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Gulliver 1 plastová dvířka, Green line

Skladem > 30
305 Kč
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Adult Gourmand Beef 14 kg

Skladem > 30
679 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Sterilised Salmon GF 8 kg

Skladem > 30
875 Kč
109 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Sterilised Beef GF 8 kg

není skladem
875 Kč
109 Kč/kg
Doprava zdarma

Silyfeed Basic Ostropestřec mariánský Irel 500 g

není skladem
244 Kč
488 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

LED obojek dobíjecí Karlie, červená 35 cm

není skladem
223 Kč
Doprava zdarma

LED obojek dobíjecí Karlie, oranžová 35 cm

Skladem 4
223 Kč
Doprava zdarma

LED obojek dobíjecí Karlie, růžová 35 cm

Skladem 5
223 Kč
Doprava zdarma

SHELMA Cat hovězí s rajčaty a bylinkami v omáčce, kapsa 85 g

Skladem > 30
14 Kč
165 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat kuřecí s rajčaty a bylinkami v omáčce, kapsa 85 g

Skladem > 30
14 Kč
165 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat treska se spirulinou v omáčce, kapsa 85 g PRODEJ PO BALENÍ (28 ks)

Skladem > 30
14 Kč
165 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat krůtí s rakytníkem v omáčce, kapsa 85 g

Skladem > 30
14 Kč
165 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat kachní s brusinkami v omáčce, kapsa 85 g

Skladem > 30
14 Kč
165 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat losos se spirulinou v omáčce, kapsa 85 g

Skladem > 30
14 Kč
165 Kč/kg
Doprava zdarma

Pivovarské kvasnice Mikrop 25 kg

není skladem
1 834 Kč
73 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Vábnička housenka

Skladem > 30
69 Kč
Doprava zdarma

Vábnička slunečnice s kuřecím peřím

Skladem 17
70 Kč
Doprava zdarma

Vábnička míč z chmýří s krocaním peřím

Skladem > 30
38 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata