B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

SHELMA Cat Indoor Freshmeat Turkey GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Kitten losos a rakytník v omáčce, kapsa 85 g

Skladem > 30
14 Kč
165 Kč/kg
Doprava zdarma

GILLS tyčinka kočka réva stříbrná 5 ks

Skladem > 30
40 Kč
8 Kč/ks
Doprava zdarma

Předložka před WC tlapka 40 x 30 cm

Skladem 21
103 Kč
Doprava zdarma

GILLS sprej šanta 150 ml

Skladem > 30
101 Kč
673 Kč/l
Doprava zdarma

GILLS sáček šanta 20 g

Skladem > 30
33 Kč
1 650 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Ca Adult Exigent Tuna 2 kg

Skladem > 30
112 Kč
56 Kč/kg
Doprava zdarma

Rybičky sušené (3 - 7 cm) JUKO, dóza 500 ml (80 g)

Skladem 19
80 Kč
160 Kč/l
Doprava zdarma

Krevety 3 - 5 cm JUKO, dóza 500 ml (75 g)

Skladem > 30
80 Kč
160 Kč/l
Doprava zdarma

PreVital kočka junior kuřecí (3 - 12 měsíců) 0,95 kg

není skladem
76 Kč 59 Kč
62 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 22 %

Lopatka universální, Green line 27 cm

Skladem > 30
33 Kč
Doprava zdarma

Lopatka, Green line 27 cm

Skladem > 30
12 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek plast 2 Green line 68,5 x 49 x 27,5 cm

Skladem 12
286 Kč
Doprava zdarma

WC uzavřené Cathy, Green line

Skladem > 30
372 Kč
Doprava zdarma

Gulliver 2 plastová dvířka, Green line

Skladem > 30
479 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek plast 1 Green line 56,5 x 42 x 24,2 cm

Skladem 24
205 Kč
Doprava zdarma

WC ovál velký Sprint, Green line

Skladem > 30
193 Kč
Doprava zdarma

WC ovál malý Sprint, Green line

Skladem > 30
108 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata