B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Avicentra Kukuřičná podestýlka hrubá 20 l

Skladem > 30
162 Kč
8 Kč/l
Doprava zdarma

Avicentra Kukuřičná podestýlka hrubá 10 l

Skladem > 30
88 Kč
9 Kč/l
Doprava zdarma

Shelma Cat Mousse tuňák, borůvky, rakytník GF, konzerva 85 g

Skladem > 30
19 Kč
224 Kč/kg
Doprava zdarma

Shelma Cat Mousse losos, špenát, rozmarýn GF, konzerva 85 g

Skladem > 30
19 Kč
224 Kč/kg
Doprava zdarma

Shelma Cat Mousse kuřecí, brusinky, tymián GF, konzerva 85 g

Skladem > 30
19 Kč
224 Kč/kg
Doprava zdarma

Shelma Cat Mousse hovězí, rajče, petržel GF, konzerva 85 g

Skladem > 30
19 Kč
224 Kč/kg
Doprava zdarma

Shelma Cat Mousse kachní, brusinky, tymián GF, konzerva 85 g

Skladem > 30
19 Kč
224 Kč/kg
Doprava zdarma

Shelma Cat Mousse krůtí, borůvky, rakytník GF, konzerva 85 g

Skladem > 30
19 Kč
224 Kč/kg
Doprava zdarma

WC Lunis Medium s vyvýšeným zadním okrajem

Skladem > 30
118 Kč
Doprava zdarma

Prořezávač hrábě vínový Croci

Skladem 1
205 Kč
Doprava zdarma

Oboustranný blešák vínový Croci

Skladem > 30
46 Kč
Doprava zdarma

Hřeben prořezávač vínový Croci

Skladem 7
189 Kč
Doprava zdarma

Hřeben hrábě dvouřadý vínový Croci

Skladem > 30
171 Kč
Doprava zdarma

Furminátor vínový M Croci

Skladem 20
296 Kč
Doprava zdarma

Hřeben hustý blešák vínový Croci

Skladem 10
136 Kč
Doprava zdarma

Kartáč Flexi oboustranný vínový L Croci

Skladem 12
205 Kč
Doprava zdarma

Kleště na drápy vínové Croci

Skladem 4
152 Kč
Doprava zdarma

Kartáč trojúhelník vínový Croci

Skladem > 30
125 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata