B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Dentální lístečky Slanina JUKO Snacks (40 ks)

Skladem 7
193 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Lamb 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky jehně 800 g (cca 75 ks)

Skladem > 30
282 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

Jerky plátky Hovězí JUKO Snacks (45 ks)

Skladem > 30
106 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Chicken sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
30 Kč
429 Kč/kg
Doprava zdarma

Splétaný copánek Mint JUKO Snacks (40 ks)

Skladem 9
382 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Dentální kříž Mentol JUKO Snacks 1 kg

Skladem > 30
175 Kč
175 Kč/kg
Doprava zdarma

Duck & Codfish Chips JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Jerky uzel Vanilka & hovězí JUKO Snacks (25 ks)

Skladem 13
262 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky tyčinka kroucená Kuřecí JUKO Snacks (50 ks)

Skladem 17
254 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Turbínky s uherákovou přichutí (55 ks)

Skladem > 30
547 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel expandovaný hovězí příchuť JUKO 21 cm (10 ks)

Skladem > 30
389 Kč
39 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel buvolí obalený kuřecím masem JUKO Snacks 6,5 cm (15 ks)

Skladem > 30
122 Kč
8 Kč/ks
Doprava zdarma

Dančí paroh měkčí (XL) JUKO Natur Snacks

Skladem > 30
425 Kč
425 Kč/ks
Doprava zdarma

Klobásy s husími játry (12 ks)

Skladem 25
269 Kč
269 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel buvolí bílý JUKO Snacks 13 cm (25 ks)

Skladem > 30
473 Kč
19 Kč/ks
Doprava zdarma

Twisted Chicken Sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
33 Kč
471 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost půlka se šunkou Serrano cca 370 g (2 ks)

Skladem > 30
38 Kč
103 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata