B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Kroužek buvolí obalený kachním masem JUKO Snacks 10 cm (6 ks)

Skladem > 30
312 Kč
52 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky kříž Slanina JUKO Snacks 12,5 cm (50 ks)

Skladem 11
332 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Tuna in Fish Shape JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
22 Kč
314 Kč/kg
Doprava zdarma

Masové tyče JUKO Snacks 1 kg

Skladem > 30
181 Kč
181 Kč/kg
Doprava zdarma

Piškoty krmné mini Tobby 120 g

Skladem > 30
26 Kč
217 Kč/kg
Doprava zdarma

Jerky tyčinka kroucená Vanilka & hovězí JUKO Snacks (50 ks)

Skladem 18
262 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Plátky buvolí obalené kachním masem JUKO Snacks 15 cm (10 ks)

Skladem > 30
293 Kč
29 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost obří půlka se šunkou Serrrano cca 550 g (2 ks)

Skladem > 30
49 Kč
89 Kč/kg
Doprava zdarma

Jerky kříž Sýrový JUKO Snacks 12,5 cm (50 ks)

Skladem 10
332 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Kostičky hovězí 80 g

Skladem > 30
27 Kč
338 Kč/kg
Doprava zdarma

BBQ Duck Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
27 Kč
386 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost buvolí bílá JUKO Snacks 25 cm (10 ks)

Skladem > 30
978 Kč
98 Kč/ks
Doprava zdarma

Rabbit Spiral Stick JUKO Snacks 2 cm (250 g)

Skladem > 30
113 Kč
452 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost buvolí bílá JUKO Snacks 16,5cm (10 ks)

Skladem > 30
345 Kč
35 Kč/ks
Doprava zdarma

Chicken Soft Mini Jerky with Calcium Bone JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
33 Kč
471 Kč/kg
Doprava zdarma

Jerky tyčinka kroucená Vanilka & kuře JUKO Snacks (50 ks)

Skladem 2
262 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Chicken 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

není skladem
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Pollock Strip Wrapped Chicken Jerky Strip JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
95 Kč
1 357 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata