B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Tyč buvolí obalená kuřecím masem JUKO Snacks 25,5 cm (2 ks)

Skladem > 30
77 Kč
77 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyč buvolí kroucená 2 barevná obalená kuřecím masem JUKO Snacks 12,5 cm (20 ks)

není skladem
320 Kč
16 Kč/ks
Doprava zdarma

Kostičky plněné sušenky 1 kg

není skladem
136 Kč
136 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyč natural s hovězím a dršťkami GF (50 ks)

Skladem 17
766 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost buvolí JUKO Snacks 25 cm (10 ks)

Skladem > 30
855 Kč
86 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost natural Prebio se zeleninou a kloubní výživou GF (27 ks)

Skladem 9
528 Kč
20 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyč natural s hovězím a plícemi GF (50 ks)

Skladem 16
766 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Knoted Chicken Sandwich JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
111 Kč
Doprava zdarma

Chicken with Carrot and Celery JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
31 Kč
443 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyč natural s drůbežím a jukou GF (50 ks)

Skladem 12
766 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Dentální kříž Drůbeží JUKO Snacks 1 kg

Skladem 27
175 Kč
175 Kč/kg
Doprava zdarma

Trojhránky s drůbežími játry (45 ks)

Skladem 27
428 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Beef Sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky pro štěňata 800 g (cca 75 ks)

Skladem > 30
282 Kč
3 525 Kč/kg
Doprava zdarma

Uzel buvolí obalený kuřecím masem JUKO Snacks 15 cm (6 ks)

Skladem > 30
188 Kč
31 Kč/ks
Doprava zdarma

Beef Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
27 Kč
386 Kč/kg
Doprava zdarma

Stehýnka drůbeží 80 g

Skladem > 30
27 Kč
338 Kč/kg
Doprava zdarma

Cita Mix JUKO Snacks 1 kg

Skladem > 30
181 Kč
181 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata