B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Tyč Monster Munch GF (12 ks)

Skladem 8
442 Kč
37 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost buvolí JUKO Snacks 10 cm (1 ks)

Skladem > 30
14 Kč
14 Kč/ks
Doprava zdarma

Canvit SNACKS Dog Mobility 200 g

Skladem 20
75 Kč
375 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyčinka mix JUKO Snacks 12,5 cm, 7 - 8 mm (100 ks)

Skladem > 30
84 Kč
1 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost buvolí JUKO Snacks 31,5 cm (5 ks)

Skladem > 30
559 Kč
112 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost natural s hovězím a L-carnitinem GF (30 ks)

Skladem 12
511 Kč
17 Kč/ks
Doprava zdarma

Ucho vepřové PL PRODEJ PO BALENÍ (50 ks)

Skladem > 30
25 Kč
25 Kč/ks
Doprava zdarma

Chicken & pumpkin Ring JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
118 Kč
472 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Chicken & Duck Roll JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
154 Kč
616 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Duck doughnut JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
127 Kč
508 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Exquisite Chicken & vegetable Kabob JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
110 Kč
440 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Kost buvolí JUKO Snacks 5 cm (50 ks)

Skladem > 30
203 Kč
4 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost buvolí JUKO Snacks 14 cm (20 ks)

Skladem > 30
437 Kč
22 Kč/ks
Doprava zdarma

Botička z buvolí kůže bílá JUKO Snacks 12,5 cm (10 ks)

Skladem > 30
166 Kč
17 Kč/ks
Doprava zdarma

Křídla kuřecí špičky sušená JUKO 500 g

Skladem > 30
84 Kč
168 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost buvolí bílá JUKO Snacks 31,5 cm (5 ks)

Skladem > 30
672 Kč
134 Kč/ks
Doprava zdarma

Chicken, Duck & Pumpkin Tricolor Twist JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
113 Kč
452 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

NAP Psí proteinová tyčinka Hovězí 50 g

Skladem 27
48 Kč
960 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata