B2B
X

Serrano Snack Dog Lamb 100 g

Doprava zdarma
Značka: Mediterranean Natural
Kód: 14204
Lahodný pamlsek pro psy ve tvaru malých kostiček jehněčím masem, serrano šunkou a rýží. Ideální jako odměna při tréninku nebo jen tak pro radost. Obsahuje 74 % čerstvého masa, z toho 46 % šunky serrano a 28 % jehněčího masa, které zajišťují vysokou chutnost a výživovou hodnotu. Hypoalergenní pochoutka, bez lepku, GMO, trans-mastných kyselin a bez umělých barviv. Obohacená o vitamíny, minerály a přírodní zdroj kyseliny olejové, která přispívá ke zdraví kůže a srsti. - Vysoký podíl masa - Šetrné k citlivému zažívání - Přírodní složení - Ideální pro trénink a motivaci Složení: 46 % šunka serrano, 28 % jehněčí maso, rýže, rostlinný glycerin, zelený hrášek, slunečnicový olej a minerály. Doplňkové látky: Konzervanty: kyselina propionová, mravenčan vápenatý, kyselina citronová. Nutriční přísady: oreganový olej. Analytické složky: bílkoviny 26,9 %, obsah tuku 8,6 %, hrubý popel 10,7 %, vláknina 1 %, vlhkost 21,3 %, 311 kcal/100 g, omega 6 0,89 g/100 g , omega 9 1,79 g/100 g. Doporučená denní dávka: Krmte několik pamlsků podle libosti pro zábavu nebo jako skvělou odměnu, použijte jako tréninkovou pomůcku. ILUSTRATIVNÍ FOTO
Skladem > 30
Doprava od 89 Kč
34 Kč
340 Kč/kg

Lahodný pamlsek pro psy ve tvaru malých kostiček jehněčím masem, serrano šunkou a rýží.

Ideální jako odměna při tréninku nebo jen tak pro radost. Obsahuje 74 % čerstvého masa, z toho 46 % šunky serrano a 28 % jehněčího masa, které zajišťují vysokou chutnost a výživovou hodnotu.

Hypoalergenní pochoutka, bez lepku, GMO, trans-mastných kyselin a bez umělých barviv. Obohacená o vitamíny, minerály a přírodní zdroj kyseliny olejové, která přispívá ke zdraví kůže a srsti.

- Vysoký podíl masa
- Šetrné k citlivému zažívání
- Přírodní složení
- Ideální pro trénink a motivaci

Složení: 46 % šunka serrano, 28 % jehněčí maso, rýže, rostlinný glycerin, zelený hrášek, slunečnicový olej a minerály. Doplňkové látky: Konzervanty: kyselina propionová, mravenčan vápenatý, kyselina citronová. Nutriční přísady: oreganový olej.

Analytické složky: bílkoviny 26,9 %, obsah tuku 8,6 %, hrubý popel 10,7 %, vláknina 1 %, vlhkost 21,3 %, 311 kcal/100 g, omega 6 0,89 g/100 g , omega 9 1,79 g/100 g.

Doporučená denní dávka: Krmte několik pamlsků podle libosti pro zábavu nebo jako skvělou odměnu, použijte jako tréninkovou pomůcku.

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Lahodný pamlsek pro psy ve tvaru malých kostiček jehněčím masem, serrano šunkou a rýží.

Ideální jako odměna při tréninku nebo jen tak pro radost. Obsahuje 74 % čerstvého masa, z toho 46 % šunky serrano a 28 % jehněčího masa, které zajišťují vysokou chutnost a výživovou hodnotu.

Hypoalergenní pochoutka, bez lepku, GMO, trans-mastných kyselin a bez umělých barviv. Obohacená o vitamíny, minerály a přírodní zdroj kyseliny olejové, která přispívá ke zdraví kůže a srsti.

- Vysoký podíl masa
- Šetrné k citlivému zažívání
- Přírodní složení
- Ideální pro trénink a motivaci

Složení: 46 % šunka serrano, 28 % jehněčí maso, rýže, rostlinný glycerin, zelený hrášek, slunečnicový olej a minerály. Doplňkové látky: Konzervanty: kyselina propionová, mravenčan vápenatý, kyselina citronová. Nutriční přísady: oreganový olej.

Analytické složky: bílkoviny 26,9 %, obsah tuku 8,6 %, hrubý popel 10,7 %, vláknina 1 %, vlhkost 21,3 %, 311 kcal/100 g, omega 6 0,89 g/100 g , omega 9 1,79 g/100 g.

Doporučená denní dávka: Krmte několik pamlsků podle libosti pro zábavu nebo jako skvělou odměnu, použijte jako tréninkovou pomůcku.

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Mohlo by se vám líbit
Ostatní zákazníci také zakoupili

Serrano Snack Dog Beef 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Salmon & Tuna 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Serrano Ham 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Liver 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprava od 89,00 Kč
/seznamapi/postdata