B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Kost buvolí bílá JUKO Snacks 5 cm (50 ks)

Skladem > 30
231 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel expandovaný bílý JUKO Snacks 10,5 cm (10 ks)

Skladem > 30
154 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Deli sticks Hovězí JUKO Snacks 1 kg

Skladem 10
175 Kč
175 Kč/kg
Doprava zdarma

Duck & Sweet Potato Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
32 Kč
457 Kč/kg
Doprava zdarma

Piškoty krmné Tobby 250 g

Skladem > 30
46 Kč
184 Kč/kg
Doprava zdarma

Uzel buvolí s kachním masem JUKO Snacks 6,5 cm (30 ks)

Skladem > 30
220 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Piškoty krmné mini Tobby 8 kg

Skladem > 30
1 491 Kč
186 Kč/kg
Doprava zdarma

Lamb & Starch Bone JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
104 Kč
416 Kč/kg
Doprava zdarma

Kolečko buvolí obalené kuřecím masem JUKO Snacks 5 cm (10 ks)

Skladem > 30
64 Kč
6 Kč/ks
Doprava zdarma

Dentální kříž XXL Kuřecí/rybí JUKO Snacks 1 kg

Skladem 18
175 Kč
175 Kč/kg
Doprava zdarma

Ucho vepřové CZ PRODEJ PO BALENÍ (50 ks)

Skladem > 30
28 Kč
28 Kč/ks
Doprava zdarma

Dentální kostičky Slanina JUKO Snacks (30 ks)

Skladem 24
153 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Copánek buvolí dvoubarevný JUKO Snacks 22,5 cm (6 ks)

Skladem > 30
303 Kč
51 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost barevná mix JUKO Snacks 19 cm (10 ks)

Skladem > 30
210 Kč
21 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky kříž Jehně JUKO Snacks 12,5 cm (50 ks)

Skladem 21
332 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Pařát slepičí uzený (100 ks)

Skladem 3
735 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Stripsy drůbeží GF 60 g (20 sáčků)

Skladem 9
547 Kč
27 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky plátky Drůbeží & ryba JUKO Snacks (45 ks)

není skladem
106 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata