B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Chicken soft Ring JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
108 Kč
432 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost buvolí bílá JUKO Snacks 12,5 cm (20 ks)

Skladem > 30
440 Kč
22 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel buvolí s kachním masem JUKO Snacks 20cm (1 ks)

Skladem > 30
60 Kč
60 Kč/ks
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Turkey 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyčinky eukalyptové (30 ks)

Skladem 24
356 Kč
Doprava zdarma

Yum Yum máta a bylinky (35 ks)

Skladem 26
363 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Canvit SNACKS Dog Dental 200 g

Skladem 21
55 Kč
275 Kč/kg
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky serrano šunka 800 g (cca 75 ks)

není skladem
282 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

Soft tyčinka MIX JUKO Snacks 300 g

Skladem 2
107 Kč
357 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken & Fish JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
101 Kč
404 Kč/kg
Doprava zdarma

Duck Pressed Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
25 Kč
357 Kč/kg
Doprava zdarma

Želatinové tyče JUKO Snacks 600 g (14 ks)

není skladem
213 Kč
355 Kč/kg
Doprava zdarma

Salmon Strips JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
103 Kč
412 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken Jerky Strip JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
30 Kč
429 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost buvolí s kuřecím masem JUKO Snacks 12,5 cm (10 ks)

Skladem > 30
373 Kč
37 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel buvolí obalený kachním masem JUKO Snacks 15 cm (6 ks)

Skladem > 30
188 Kč
31 Kč/ks
Doprava zdarma

Dančí paroh měkčí (M) JUKO Natur Snacks

Skladem > 30
238 Kč
238 Kč/ks
Doprava zdarma

Tubitos s hmyzem a rýží (35 ks)

Skladem 25
363 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata