B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Salmon in Fish Shape JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Trubička bílá Mint JUKO Snacks (35 ks)

Skladem 10
389 Kč
11 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyč Monster Crunch (12 ks)

Skladem 12
415 Kč
35 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky uzel Kuřecí JUKO Snacks (25 ks)

není skladem
224 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyčinka buvolí obalená kuřecím masem JUKO Snacks 12,5 cm (6 ks)

Skladem > 30
32 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Canvit SNACKS Dog Immunity 200 g

Skladem 22
55 Kč
275 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyč buvolí obalená kuřecím masem JUKO Snacks 19 cm (1 ks)

Skladem > 30
46 Kč
46 Kč/ks
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Salmon & Tuna 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Jerky kříž Hovězí JUKO Snacks 12,5 cm (50 ks)

Skladem 19
332 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel buvolí dvoubarevný JUKO Snacks 11 cm (20 ks)

Skladem > 30
273 Kč
14 Kč/ks
Doprava zdarma

Chicken & Fish JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
33 Kč
471 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost buvolí JUKO Snacks 8 cm (50 ks)

Skladem > 30
314 Kč
6 Kč/ks
Doprava zdarma

Kroužek buvolí JUKO Snacks 15 cm (10 ks)

Skladem > 30
635 Kč
64 Kč/ks
Doprava zdarma

Klobásky s hmyzem a kolagenem GF (6 ks)

Skladem 27
140 Kč
23 Kč/ks
Doprava zdarma

Kousky šunky Serrano cca 200 g

Skladem > 30
29 Kč
145 Kč/kg
Doprava zdarma

Jerky tyčinky Drůbeží & ryba JUKO Snacks (50 ks)

Skladem > 30
106 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyčinky s hovězím masem (50 ks)

Skladem > 30
140 Kč
3 Kč/ks
Doprava zdarma

Noha se šunkou Serrano cca 300 g (1 ks)

Skladem > 30
33 Kč
110 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata