B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Kůže vepřová JUKO 250 g

Skladem 13
68 Kč
272 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken Sushi JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
32 Kč
457 Kč/kg
Doprava zdarma

Ucho hovězí bez záouška (2 ks)

Skladem 15
78 Kč
39 Kč/ks
Doprava zdarma

Lamb & Starch Bone JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
124 Kč
496 Kč/kg
Doprava zdarma

Salmon Mini Sushi JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
32 Kč
457 Kč/kg
Doprava zdarma

Lamb Pressed Stick JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
29 Kč
414 Kč/kg
Doprava zdarma

Salmon Strip with Fish Skin JUKO Snacks 250 g

není skladem
110 Kč
440 Kč/kg
Doprava zdarma

Splétaný copánek Kuřecí JUKO Snacks (40 ks)

Skladem 7
354 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma

Chicken, Duck & Liver wrap Rawhide JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
101 Kč
404 Kč/kg
Doprava zdarma

Masové polštářky JUKO Snacks 100 g

není skladem
28 Kč
280 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost buvolí JUKO Snacks 10 cm (50 ks)

Skladem > 30
560 Kč
11 Kč/ks
Doprava zdarma

Hovězí kostky JUKO Snacks 150 g

Skladem > 30
100 Kč
667 Kč/kg
Doprava zdarma

Mini Chicken Sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Rybí plody moře JUKO Snacks (30 ks)

Skladem > 30
140 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Klobásky s dršťkami a kolagenem GF (6 ks)

Skladem > 30
140 Kč
23 Kč/ks
Doprava zdarma

Mini Chicken Soft Jerky with Starch Bone JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
101 Kč
404 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost buvolí bílá JUKO Snacks 10 cm (50 ks)

Skladem > 30
643 Kč
13 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel buvolí bílý JUKO Snacks 18 cm (10 ks)

Skladem > 30
306 Kč
31 Kč/ks
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata