B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Salmon in Fish Shape JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
100 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Beef 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken Thin Strips JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
37 Kč
529 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost buvolí s kuřecím masem JUKO Snacks 10 cm (10 ks)

Skladem > 30
192 Kč
19 Kč/ks
Doprava zdarma

Duck Soft Bone JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
122 Kč
488 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyč buvolí JUKO Snacks 25 cm (10 ks)

Skladem > 30
307 Kč
31 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel expandovaný kuřecí příchuť JUKO 16 cm (10 ks)

Skladem > 30
262 Kč
26 Kč/ks
Doprava zdarma

Uzel buvolí uzený obalený kuřecím masem JUKO Snacks 15 cm (6 ks)

Skladem > 30
255 Kč
43 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost šunková (2 ks)

Skladem > 30
33 Kč
17 Kč/ks
Doprava zdarma

Jelení paroh (L) JUKO Natur Snacks

Skladem > 30
359 Kč
359 Kč/ks
Doprava zdarma

Mini srdíčka 80 g

Skladem > 30
27 Kč
338 Kč/kg
Doprava zdarma

Lamb Soft Mini Bone JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
133 Kč
532 Kč/kg
Doprava zdarma

Dentální kříž Hovězí JUKO Snacks 1 kg

Skladem 8
175 Kč
175 Kč/kg
Doprava zdarma

Duck & Sweet Potato Stick JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
96 Kč
384 Kč/kg
Doprava zdarma

Dančí paroh měkčí (L) JUKO Natur Snacks

Skladem > 30
346 Kč
346 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyčinka buvolí obalená kachním masem JUKO Snacks 12,5 cm (6 ks)

Skladem > 30
42 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Chrastítko míč plněný masem JUKO Snacks 1,5 kg (cca 25 ks)

Skladem > 30
458 Kč
19 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost barevná mix JUKO 11 cm (20 ks)

Skladem > 30
121 Kč
6 Kč/ks
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata