B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Uzel buvolí s kachním masem JUKO Snacks 15cm (1 ks)

Skladem > 30
42 Kč
42 Kč/ks
Doprava zdarma

Duck Strips JUKO Snacks 250 g

není skladem
118 Kč
472 Kč/kg
Doprava zdarma

Duck Soft Jerky JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
111 Kč
444 Kč/kg
Doprava zdarma

Canvit SNACKS Dog Antiparasitic 200 g

Skladem > 30
57 Kč
285 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyčinka buvolí bílá kroucená obalená kuřecím masem JUKO Snacks 12,5 cm (25 ks)

Skladem > 30
125 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Duck Pressed Stick JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
79 Kč
316 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost se šunkou Serrano cca 370 g

Skladem > 30
38 Kč
103 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyčinka buvolí JUKO Snacks 12,5 cm, 9 - 10 mm (100 ks)

Skladem > 30
352 Kč
4 Kč/ks
Doprava zdarma

Trubička bílá Hovězí JUKO Snacks (35 ks)

Skladem 14
389 Kč
11 Kč/ks
Doprava zdarma

Serrano Snack Puppies 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyčinka buvolí obalená kuřecím masem JUKO Snacks 12,5 cm (30 ks)

Skladem > 30
189 Kč
6 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyčinka buvolí bílá JUKO Snacks12,5 cm, 7 - 8 mm (100 ks)

Skladem > 30
247 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Kostičky mini 80 g

Skladem > 30
27 Kč
338 Kč/kg
Doprava zdarma

Mini Duck Stick Glukosamin & Chondro JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
27 Kč
386 Kč/kg
Doprava zdarma

Trubička natural Kuřecí JUKO Snacks (35 ks)

Skladem 12
360 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Dentální kostičky Mint JUKO Snacks (30 ks)

Skladem 8
153 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyč buvolí obalená kachním masem JUKO Snacks 25,5 cm (2 ks)

Skladem > 30
79 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky hovězí 800 g (cca 75 ks)

Skladem 18
282 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata