B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Jerky uzel Vanilka & kuřecí JUKO Snacks (25 ks)

Skladem 13
262 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Klobásky s hovězím a kolagenem GF (6 ks)

Skladem > 30
140 Kč
23 Kč/ks
Doprava zdarma

Klobásky s drůbežím a kolagenem GF (6 ks)

Skladem 16
140 Kč
23 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyčinka buvolí obalená kachním masem JUKO Snacks 12,5 cm (30 ks)

Skladem > 30
189 Kč
6 Kč/ks
Doprava zdarma

Jelení paroh půlený (M) JUKO Natur Snacks

Skladem > 30
142 Kč
142 Kč/ks
Doprava zdarma

Kostičky puppy mini vanilkové sušenky 1 kg

Skladem > 30
136 Kč
136 Kč/kg
Doprava zdarma

Jerky kříž Mentol JUKO Snacks 12,5 cm (50 ks)

Skladem 20
332 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyčinka mix Munchy 12,5 cm, 9 - 10 mm (100 ks)

Skladem > 30
122 Kč
1 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyčinka buvolí JUKO 12,5 cm, 4 - 6 mm (100 ks)

Skladem > 30
202 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Liver 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Trubičky morkové uzené maso (35 ks)

Skladem > 30
308 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky tyčinky Hovězí JUKO Snacks (50 ks)

Skladem 12
106 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyč buvolí bílá obalená kuřecím masem JUKO Snacks 12,5 cm (20 ks)

Skladem > 30
298 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Chipsy kolagenové GF 60 g

Skladem > 30
23 Kč
329 Kč/kg
Doprava zdarma

Botička z buvolí kůže bílá JUKO Snacks 7,5 cm (50 ks)

Skladem > 30
448 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma

Beef Stick JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
89 Kč
356 Kč/kg
Doprava zdarma

Dry Duck jerky JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
37 Kč
529 Kč/kg
Doprava zdarma

Salmon in Heart Shape JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
22 Kč
314 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata