B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Napáječka pro drůbež recyklovaná 1 l

Skladem > 30
51 Kč
Doprava zdarma

Kovové lakované jesle na seno k zavěšení - L

Skladem 25
114 Kč
Doprava zdarma

Žlabové recyklované krmítko pro drůbež 30 cm

Skladem > 30
50 Kč
Doprava zdarma

Gelová návnada proti mravencům, stříkačka 10 g

Skladem 17
93 Kč
9 300 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna Bazénová sůl 10 kg

Skladem 18
302 Kč
30 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna Triplex tablety Mini 0,5 kg

Skladem 12
200 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna Modrý šíp 1 kg

Skladem 9
359 Kč
359 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna ALG Blue proti řasám 0,5 l

Skladem 9
167 Kč
334 Kč/l
Doprava zdarma

Laguna Triplex tablety 1,6 kg

Skladem 11
493 Kč
308 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna Flokul Ultra 1 l

Skladem 14
201 Kč
201 Kč/l
Doprava zdarma

Laguna pH Minus 1,5 kg

Skladem 26
174 Kč
116 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna Clear, sprej 0,5 l

Skladem 9
166 Kč
332 Kč/l
Doprava zdarma

Laguna Zima 1 l

Skladem 12
273 Kč
273 Kč/l
Doprava zdarma

Laguna Vločkovací tablety 0,5 kg

Skladem 12
187 Kč
374 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna Tester 4 v 1 (10 testů)

Skladem 30
115 Kč
115 Kč/ks
Doprava zdarma

Stanička proti mravencům (3 x 5 g)

Skladem 12
93 Kč
6 200 Kč/kg
Doprava zdarma

Teploměr Economy 18 cm

Skladem > 30
93 Kč
Doprava zdarma

Chlorinátor střední

Skladem > 30
202 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata