B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Sběrač nečistot - síťka

Skladem 30
151 Kč
Doprava zdarma

Laguna Ca 1 l

Skladem 21
340 Kč
340 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Brojler Mini Forte (do 14. dne, s kokcidiostatikem) drcené 25 kg

není skladem
534 Kč
21 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Energys Brojler Midi Forte (od 15. dne, s kokcidiostatikem) granule 25 kg

není skladem
521 Kč
21 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Napáječka kýblová 12 l

Skladem 15
511 Kč
Doprava zdarma

Okenní mucholapka do rohu okna 2 ks

Skladem 17
60 Kč
30 Kč/ks
Doprava zdarma

Lapač šatních molů

Skladem > 30
25 Kč
Doprava zdarma

Plácačka na mouchy

Skladem > 30
12 Kč
Doprava zdarma

Lepidlo na ochranu stromů, sprej 400 ml

Skladem 18
158 Kč
395 Kč/l
Doprava zdarma

Deratizační stanička na hlodavce 2 v 1

Skladem 18
70 Kč
Doprava zdarma

Past na myši, pozink

Skladem > 30
16 Kč
Doprava zdarma

Lapač na lezoucí hmyz 2 ks

Skladem 21
36 Kč
18 Kč/ks
Doprava zdarma

Okenní mucholapka 2 ks

Skladem > 30
21 Kč
11 Kč/ks
Doprava zdarma

Past na myši, překližka

Skladem > 30
12 Kč
Doprava zdarma

Past na krysy, pozink

Skladem > 30
29 Kč
Doprava zdarma

Mololapka v rolce 1 ks

Skladem > 30
12 Kč
Doprava zdarma

Past na krtky a hraboše trubková

Skladem > 30
66 Kč
Doprava zdarma

Lepové šipky 5 ks

Skladem 23
44 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata