B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Lepové desky do květináčů, bílé (5 ks)

Skladem 24
73 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Křída na mravence

Skladem 14
43 Kč
43 Kč/ks
Doprava zdarma

Lapač (kniha) na lezoucí hmyz

Skladem > 30
22 Kč
Doprava zdarma

Měkká nástraha na hlodavce (10 x 15 g)

Skladem > 30
51 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Návnada na hubení mravenců, tubus 120 g

Skladem 22
60 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Mololapka pásová

Skladem > 30
16 Kč
Doprava zdarma

Lepové desky do květináčů, žluté (5 ks)

Skladem 19
73 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Past na myši, buková

Skladem > 30
13 Kč
Doprava zdarma

Lepové pásy k ochraně ovocných stromů

Skladem 23
49 Kč
Doprava zdarma

Lapač octomilek

Skladem 24
33 Kč
33 Kč/ks
Doprava zdarma

Lapač na rybenky 2 ks

Skladem > 30
25 Kč
13 Kč/ks
Doprava zdarma

Past na vosy

Skladem 29
60 Kč
Doprava zdarma

Past na slimáky 2 ks

Skladem > 30
58 Kč
29 Kč/ks
Doprava zdarma

Mucholapka 4 ks

Skladem > 30
28 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Lepidlo na lezoucí hmyz 135 g

Skladem > 30
65 Kč
65 Kč/ks
Doprava zdarma

Mucholapka

Skladem > 30
6 Kč
6 Kč/ks
Doprava zdarma

Lapač švábů 2 ks

Skladem 20
18 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma

Mucholapka 10 ks

Skladem 17
59 Kč
6 Kč/ks
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata