B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

A1 Start Selata (granule) 25 kg

není skladem
480 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

A3 Maxi Prase (směs nad 60 kg) 25 kg

není skladem
427 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Verynat proti výskytu střevních červů 500 ml

Skladem 28
334 Kč
668 Kč/l
Doprava zdarma

Deltadigest redukce rozvoje patogenů ve střevě 500 ml

není skladem
283 Kč
566 Kč/l
Doprava zdarma

Epiflash pro kvalitu opeření a srsti 500 ml

Skladem 17
296 Kč
592 Kč/l
Doprava zdarma

Acariflash ochrana proti čmelíkům 500 ml

Skladem 21
360 Kč
720 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Kůň Mash 20 kg

není skladem
877 Kč
44 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Energys Drůbež UNI 30 koncentrát 10 kg

není skladem
362 Kč
36 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Energys Drůbež UNI 30 koncentrát 25 kg

není skladem
884 Kč
35 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Energys Kuře Midi sypká směs (7. - 21. týden) 10 kg

není skladem
194 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Energys Kuře Mini drcená směs (do 6. týdne) 10 kg

není skladem
214 Kč
21 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Hrubá hoblinová podestýlka s jahodníkem 50 l (2 kg)

Skladem > 30
152 Kč
3 Kč/l
Doprava zdarma

Hrubá hoblinová podestýlka se šiškami 50 l (2 kg)

Skladem > 30
152 Kč
3 Kč/l
Doprava zdarma

Rybičky sušené Mini (1 - 3 cm) JUKO 30 g

Skladem > 30
20 Kč
667 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna Limara 1 kg

Skladem > 30
147 Kč
147 Kč/kg
Doprava zdarma

Venkov & Tradice Vodní drůbež výkrm granule 20 kg

není skladem
363 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Venkov & Tradice Brojler výkrm granule 20 kg

není skladem
389 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Venkov & Tradice Králík výkrm (s kokc.) 20 kg

Skladem 19
322 Kč
16 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata