B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří kočky
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Určení
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují základ vyvážené kočičí stravy. Suché krmivo je praktické, trvanlivé a podporuje zdraví zubů i správné trávení. U nás najdete granule bez obilovin, holistické, monoproteinové receptury i speciální diety pro kastrované, seniory, koťata či kočky s citlivým zažíváním. Značky jako Amanova, OPTIMAnova, IRONpet nebo Harper and Bone garantují vysokou kvalitu. Přehledně si můžete vybrat dle věku, složení nebo specifických potřeb kočky. Kvalitní krmivo je základ pro dlouhý a spokojený život vašeho mazlíčka – dopřejte mu to nejlepší.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Chat & Chat Cat Adult Gourmand Beef 2 kg

Skladem > 30
112 Kč
56 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Kitten Great Growth Chicken 2 kg

Skladem > 30
132 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Kitten Great Growth Chicken 14 kg

Skladem 2
879 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Sterilized Chicken & Turkey 14 kg

Skladem > 30
739 Kč
53 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Hair & Skin 10 kg

Skladem 11
1 764 Kč
176 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Diet & Stomach GF 10 kg

Skladem 2
1 905 Kč
191 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Hair & Skin 2 kg

Skladem 2
514 Kč
257 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Kitten GF 10 kg

Skladem 5
1 905 Kč
191 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Indoor & Sterilised Chicken 10 kg

Skladem > 30
1 671 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Indoor & Sterilised Reindeer (sob) GF 10 kg

Skladem 19
1 905 Kč
191 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Active & Sterilised GF 10 kg

Skladem 12
1 905 Kč
191 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Outdoor & Active Elk (los) 10 kg

Skladem > 30
1 671 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Indoor Freshmeat Turkey GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Ca Adult Exigent Tuna 2 kg

Skladem > 30
112 Kč
56 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka junior kuřecí (3 - 12 měsíců) 0,95 kg

není skladem
76 Kč 59 Kč
62 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 22 %

Chat & Chat Cat Adult Gourmand Beef 14 kg

Skladem > 30
679 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Sterilised Salmon GF 8 kg

Skladem > 30
875 Kč
109 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Sterilised Beef GF 8 kg

Skladem 4
875 Kč
109 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata