B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří kočky
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Určení
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují základ vyvážené kočičí stravy. Suché krmivo je praktické, trvanlivé a podporuje zdraví zubů i správné trávení. U nás najdete granule bez obilovin, holistické, monoproteinové receptury i speciální diety pro kastrované, seniory, koťata či kočky s citlivým zažíváním. Značky jako Amanova, OPTIMAnova, IRONpet nebo Harper and Bone garantují vysokou kvalitu. Přehledně si můžete vybrat dle věku, složení nebo specifických potřeb kočky. Kvalitní krmivo je základ pro dlouhý a spokojený život vašeho mazlíčka – dopřejte mu to nejlepší.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

OPTIMAnova Cat Rabbit & Potato GF 2 kg

Skladem > 30
507 Kč
254 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Cat Adult Fish 20 kg

Skladem > 30
1 145 Kč
57 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Cat granule drůbeží se zeleninou 10 kg

Skladem 5
460 Kč
46 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Cat Salmon 10 kg

není skladem
761 Kč
76 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Eminent Cat Chicken 10 kg

není skladem
732 Kč
73 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

DELIKAN Cat Fish 10 kg

Skladem 17
665 Kč
67 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Kitten 2 kg

Skladem > 30
431 Kč
216 Kč/kg
Doprava zdarma

Triple Crown Cat Professional Housy 20 kg

Skladem > 30
1 516 Kč
76 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Cat Adult Chicken 20 kg

Skladem > 30
1 145 Kč
57 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Mature Sterilised 6 kg

Skladem 28
841 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Cat Light & Sterile 10 kg

Skladem 5
732 Kč
73 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Dax Cat granule hovězí se zeleninou 1 kg

Skladem > 30
55 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Cat Adult Chicken 4 kg

není skladem
264 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Mature Sterilised 2 kg

Skladem 9
427 Kč
214 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Cat Chicken 2 kg

Skladem 12
171 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Large 10 kg

Skladem 5
1 764 Kč
176 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek OPTIMAnova Cat Adult Salmon 70 g

není skladem
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek OPTIMAnova Cat Kitten 70 g

není skladem
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata