B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří kočky
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Určení
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují základ vyvážené kočičí stravy. Suché krmivo je praktické, trvanlivé a podporuje zdraví zubů i správné trávení. U nás najdete granule bez obilovin, holistické, monoproteinové receptury i speciální diety pro kastrované, seniory, koťata či kočky s citlivým zažíváním. Značky jako Amanova, OPTIMAnova, IRONpet nebo Harper and Bone garantují vysokou kvalitu. Přehledně si můžete vybrat dle věku, složení nebo specifických potřeb kočky. Kvalitní krmivo je základ pro dlouhý a spokojený život vašeho mazlíčka – dopřejte mu to nejlepší.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Amanova Cat Sterilised Lamb & Quinoa LG 1,5 kg

Skladem 11
404 Kč
269 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Kitten Chicken & Quinoa LG 4 kg

Skladem 16
714 Kč
179 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised White Fish & Pumpkin GF 0,3 kg

Skladem 1
118 Kč
393 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Chicken & Quinoa LG 0,3 kg

Skladem > 30
118 Kč
393 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Chicken & Quinoa LG 6 kg

Skladem > 30
785 Kč
131 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised White Fish & Pumpkin GF 4 kg

Skladem 7
881 Kč
220 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised White Fish & Pumpkin GF 1,5 kg

Skladem 7
404 Kč
269 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Kitten Chicken & Quinoa LG 1,5 kg

Skladem 16
357 Kč
238 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Chicken & Quinoa LG 1,5 kg

Skladem > 30
380 Kč
253 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Chicken & Quinoa LG 6 kg

Skladem > 30
1 071 Kč
179 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Salmon & Quinoa LG 6 kg

Skladem 24
1 191 Kč
199 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Lamb & Pumpkin GF 1,5 kg

Skladem 3
404 Kč
269 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Rabbit & Pumpkin GF 1,5 kg

Skladem 15
452 Kč
301 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Turkey & Pumpkin GF 1,5 kg

není skladem
404 Kč
269 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Chicken & Quinoa LG 1,5 kg

Skladem 11
309 Kč
206 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Salmon & Quinoa LG 1,5 kg

Skladem 11
357 Kč
238 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Adult Indoor Chicken 2 kg

Skladem > 30
112 Kč
56 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Sterilized Chicken and Turkey 2 kg

Skladem > 30
125 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata