B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří kočky
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Určení
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují základ vyvážené kočičí stravy. Suché krmivo je praktické, trvanlivé a podporuje zdraví zubů i správné trávení. U nás najdete granule bez obilovin, holistické, monoproteinové receptury i speciální diety pro kastrované, seniory, koťata či kočky s citlivým zažíváním. Značky jako Amanova, OPTIMAnova, IRONpet nebo Harper and Bone garantují vysokou kvalitu. Přehledně si můžete vybrat dle věku, složení nebo specifických potřeb kočky. Kvalitní krmivo je základ pro dlouhý a spokojený život vašeho mazlíčka – dopřejte mu to nejlepší.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

SHELMA Cat Sterilised Salmon GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Kitten Freshmeat Turkey GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Adult Freshmeat Chicken GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat Sterilised Beef GF 750 g

Skladem > 30
119 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

DELIKAN Cat with Cheese 10 kg

Skladem 19
665 Kč
67 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Sterilised Chicken 2 kg

Skladem 20
406 Kč
203 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Cat granule drůbeží se zeleninou 1 kg

Skladem > 30
55 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Cat Kitten 10 kg

Skladem 3
775 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

OPTIMAnova Cat Adult Light 6 kg

Skladem 9
828 Kč
138 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Sterilised Chicken 20 kg

Skladem > 30
2 474 Kč
124 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Exquisite 20 kg

Skladem > 30
2 474 Kč
124 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Adult Light 2 kg

Skladem 4
416 Kč
208 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Cat granule hovězí se zeleninou 10 kg

Skladem > 30
460 Kč
46 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Exquisite 2 kg

Skladem 6
444 Kč
222 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Cat Adult Fish 4 kg

Skladem > 30
264 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Adult Chicken & Rice 2 kg

Skladem 7
418 Kč
209 Kč/kg
Doprava zdarma

DELIKAN Cat Cocktail 10 kg

Skladem 15
665 Kč
67 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Hairball 2 kg

Skladem 15
421 Kč
211 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata