B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří kočky
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Určení
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují základ vyvážené kočičí stravy. Suché krmivo je praktické, trvanlivé a podporuje zdraví zubů i správné trávení. U nás najdete granule bez obilovin, holistické, monoproteinové receptury i speciální diety pro kastrované, seniory, koťata či kočky s citlivým zažíváním. Značky jako Amanova, OPTIMAnova, IRONpet nebo Harper and Bone garantují vysokou kvalitu. Přehledně si můžete vybrat dle věku, složení nebo specifických potřeb kočky. Kvalitní krmivo je základ pro dlouhý a spokojený život vašeho mazlíčka – dopřejte mu to nejlepší.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Harper and Bone Cat Sterilised divoké hory 5 kg

Skladem > 30
708 Kč
142 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Senior Sterilised příchutě farmy 2 kg

Skladem 7
306 Kč
153 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Adult divy oceánu 5 kg

Skladem 7
699 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Adult příchutě farmy 2 kg

Skladem 14
293 Kč
147 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Kitten příchutě farmy AKCE 4 x 5 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 4
2 889 Kč 2 599 Kč
118 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Diamant Cat Adult Mix 15 kg

Skladem > 30
879 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Adult Exigent Tuna 14 kg

Skladem > 30
679 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Adult Indoor Chicken 14 kg

Skladem > 30
679 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Mix 2 kg

Skladem > 30
175 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Losos 2 kg

Skladem > 30
175 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Hovězí a kuře 2 kg

Skladem > 30
175 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Hovězí a kuře 15 kg

Skladem > 30
879 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Salmon & Quinoa LG 0,3 kg

Skladem 15
118 Kč
393 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Kitten Chicken & Quinoa LG 0,3 kg

Skladem 19
118 Kč
393 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Salmon & Quinoa LG 6 kg

Skladem 26
1 000 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Lamb & Quinoa LG 0,3 kg

Skladem 15
118 Kč
393 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult White Fish & Quinoa LG 1,5 kg

není skladem
380 Kč
253 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Salmon & Quinoa LG 1,5 kg

Skladem 26
404 Kč
269 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata