B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří kočky
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Určení
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují základ vyvážené kočičí stravy. Suché krmivo je praktické, trvanlivé a podporuje zdraví zubů i správné trávení. U nás najdete granule bez obilovin, holistické, monoproteinové receptury i speciální diety pro kastrované, seniory, koťata či kočky s citlivým zažíváním. Značky jako Amanova, OPTIMAnova, IRONpet nebo Harper and Bone garantují vysokou kvalitu. Přehledně si můžete vybrat dle věku, složení nebo specifických potřeb kočky. Kvalitní krmivo je základ pro dlouhý a spokojený život vašeho mazlíčka – dopřejte mu to nejlepší.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

PreVital Kočka Sterile Krůta 8 kg

Skladem > 30
622 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Sterilised Kuřecí 15 kg

Skladem > 30
982 Kč
65 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Sterilised Kuřecí 2 kg

Skladem > 30
197 Kč
99 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Sterilised Modrá ryba 15 kg

Skladem > 30
982 Kč
65 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Adult divy oceánu AKCE 4 x 5 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 2
3 102 Kč 2 794 Kč
127 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Harper and Bone Cat Senior Sterilised příchutě farmy AKCE 4 x 5 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 1
3 082 Kč 2 777 Kč
126 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Harper and Bone Cat Sterilised čerstvé z trhu 5 kg

Skladem > 30
693 Kč
139 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Sterilised divy oceánu 2 kg

Skladem 7
318 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Sterilised divoké hory 2 kg

Skladem 25
315 Kč
158 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Sterilised čerstvé z trhu 2 kg

Skladem 21
312 Kč
156 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Sterilised příchutě farmy 5 kg

Skladem 28
685 Kč
137 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Adult příchutě farmy 5 kg

Skladem > 30
662 Kč
132 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Adult divy oceánu 2 kg

Skladem 6
310 Kč
155 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Kitten příchutě farmy 2 kg

Skladem 8
292 Kč
146 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Sterilised příchutě farmy 2 kg

Skladem 8
305 Kč
153 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Kitten příchutě farmy 5 kg

Skladem 17
650 Kč
130 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Senior Sterilised příchutě farmy 5 kg

Skladem 5
694 Kč
139 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Sterilised divy oceánu 5 kg

Skladem 17
716 Kč
143 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata