B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří kočky
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Určení
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují základ vyvážené kočičí stravy. Suché krmivo je praktické, trvanlivé a podporuje zdraví zubů i správné trávení. U nás najdete granule bez obilovin, holistické, monoproteinové receptury i speciální diety pro kastrované, seniory, koťata či kočky s citlivým zažíváním. Značky jako Amanova, OPTIMAnova, IRONpet nebo Harper and Bone garantují vysokou kvalitu. Přehledně si můžete vybrat dle věku, složení nebo specifických potřeb kočky. Kvalitní krmivo je základ pro dlouhý a spokojený život vašeho mazlíčka – dopřejte mu to nejlepší.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Prestige Cat Adult Salmon 1,5 kg

Skladem 5
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Sterilized Chicken 1,5 kg

Skladem 16
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Adult Chicken & Rice 6 kg

Skladem 27
837 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Sterilised Chicken 6 kg

Skladem > 30
864 Kč
144 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Sterilised Salmon 6 kg

Skladem 27
1 027 Kč
171 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Exquisite 6 kg

Skladem > 30
867 Kč
145 Kč/kg
Doprava zdarma

Smart automatický dávkovač krmiva s WiFi SYMPLEE DU4L-W

není skladem
1 841 Kč
Doprava zdarma
Novinka

PLUTO Star Cat Adult Mix 15 kg + 3 kg ZDARMA

není skladem
742 Kč
41 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce

Prestige Cat Kitten Chicken 1,5 kg

není skladem
256 Kč
171 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Amanova Cat Adult Rabbit & Pumpkin GF 4 kg

Skladem 4
1 058 Kč
265 Kč/kg
Doprava zdarma

Thank’Q Standard Cat Adult Kuře 10 kg

Skladem > 30
448 Kč
45 Kč/kg
Doprava zdarma

Thank’Q Standard Cat Adult Ryba 10 kg

Skladem > 30
448 Kč
45 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Turkey & Pumpkin GF 4 kg

není skladem
831 Kč
208 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Sterilized Salmon 2 kg

Skladem > 30
125 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Sterilized Salmon 14 kg

Skladem > 30
740 Kč
53 Kč/kg
Doprava zdarma

PLUTO Star Cat Adult Mix 15 kg

není skladem
742 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Lamb & Pumpkin GF 4 kg

Skladem 3
914 Kč
229 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital Kočka Hovězí 8 kg

Skladem > 30
622 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata