B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří kočky
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Určení
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují základ vyvážené kočičí stravy. Suché krmivo je praktické, trvanlivé a podporuje zdraví zubů i správné trávení. U nás najdete granule bez obilovin, holistické, monoproteinové receptury i speciální diety pro kastrované, seniory, koťata či kočky s citlivým zažíváním. Značky jako Amanova, OPTIMAnova, IRONpet nebo Harper and Bone garantují vysokou kvalitu. Přehledně si můžete vybrat dle věku, složení nebo specifických potřeb kočky. Kvalitní krmivo je základ pro dlouhý a spokojený život vašeho mazlíčka – dopřejte mu to nejlepší.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

OPTIMAnova Cat Sterilised Salmon 2 kg

není skladem
498 Kč
249 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Kitten 6 kg

Skladem > 30
873 Kč
146 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Rabbit & Potato GF 6 kg

Skladem > 30
1 071 Kč
179 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Hairball 6 kg

Skladem 25
847 Kč
141 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Smart automatický dávkovač krmiva s WiFi a kamerou SYMPLEE DU3L-P

Skladem 4
2 291 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Automatický dávkovač krmiva tlačítkový SYMPLEE DU4L- K

Skladem 4
1 540 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Adult Herring (Sleď) 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 19
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Sterilized Salmon 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 16
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Kitten Chicken 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 2
1 408 Kč 1 154 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Sterilized Herring (Sleď) 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 22
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Adult Beef 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 16
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Balíček pro kotě

Skladem 2
347 Kč 295 Kč
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 15 %

Prestige Cat Adult Beef 1,5 kg

Skladem 20
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Adult Herring (Sleď) 1,5 kg

Skladem 28
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Sterilized Salmon 1,5 kg

Skladem 21
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Sterilized Beef 1,5 kg

Skladem 8
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Adult Chicken 1,5 kg

Skladem 25
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Sterilized Herring (Sleď) 1,5 kg

Skladem > 30
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata