B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Smarty Tofu Cat Litter Lavender podestýlka 12 l (3 ks) SLEVA 5 %

Skladem > 30
740 Kč 703 Kč
20 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 5 %

Smarty Tofu Cat Litter Green Tea podestýlka 12 l (3 ks) SLEVA 5 %

Skladem > 30
740 Kč 703 Kč
20 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 5 %

Shelma Cat Snack Anti-hairball polštářky GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

Shelma Cat Snack Immunity polštářky GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

Shelma Cat Snack Beauty polštářky GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

Serrano Snack Cat Urinary Chicken 50 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 6
416 Kč 374 Kč
623 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Kovový zásobník krmiva Harper and Bone, zelený

Skladem 13
364 Kč 309 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Kovový zásobník krmiva Harper and Bone, žlutý

Skladem 10
364 Kč 309 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Shelma NM Cat maso v omáčce, kapsa 85 g (24 pack)

Skladem > 30
239 Kč 207 Kč
101 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

Kartonový domeček Amanova

Skladem 17
236 Kč 201 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Vitar veterinae Mineral Forte 500 g

Skladem 5
962 Kč 770 Kč
1 540 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar veterinae Artivit Forte prášek 400 g

Skladem 18
1 286 Kč 965 Kč
2 413 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Kartonový domeček auto Harper and Bone

Skladem 9
227 Kč 193 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

PROPESKO Cat losos v želé, kousky 830 g

Skladem > 30
47 Kč 41 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

Sada pro péči o srst TESLA PetCare Station Pro TQ500

Skladem 2
3 484 Kč 2 589 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 26 %

PreVital kočka s lososem v želé, kousky 415 g

Skladem > 30
25 Kč 21 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

PreVital kočka s krůtím a jehněčím v želé, kousky 415 g

Skladem > 30
25 Kč 21 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

PreVital kočka s hovězím a játry v omáčce, kousky 415 g

Skladem > 30
25 Kč 21 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %
/seznamapi/postdata