B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

ZVERLIT růžový podestýlka super jemná 10 kg - Poškozený obal - SLEVA 10 %

Skladem 1
167 Kč 150 Kč
15 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 10 %

Vojtěškové kroužky pro králíky a hlodavce 12 kg

Skladem > 30
501 Kč
42 Kč/kg
Doprava zdarma

Slunečnice černá extra čištěná JUKO 10 kg

Skladem > 30
364 Kč
36 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT fialový podestýlka super jemná s vůní 9,2 kg - Poškozený obal - SLEVA 10 %

Skladem 1
203 Kč 183 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 10 %

Miska keramická 0,5 l - Uštípnutá - SLEVA 15 %

Skladem 3
80 Kč 68 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Klec pro králíka 70 x 45 x 40 cm

není skladem
1 296 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Dřevitá vlna Limara 5 kg

Skladem 17
641 Kč
128 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej
/seznamapi/postdata